Інформація до відома мешканців громади

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАБОРОНИ РОЗМІЩЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ГОРОДОЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОБ'ЄКТІВ ПОВОДЖЕННЯ З ТВЕРДИМИ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ, В ТОМУ ЧИСЛІ РОЗМІЩЕННЯ ПОЛІГОНІВ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ, ОБ'ЄКТІВ ПЕРЕРОБЛЕННЯ ТА СОРТУВАННЯ ТПВ

_______________________________________________________________________________

Увага!!!

Оголошення!!!

Великолюбінська селищна рада інформує про те, що 02.11.2019р. о 16.00 год заплановано проведення громадських слухань щодо надання згоди на розміщення на території Великолюбінської селищної ради Городоцького району Львівської області об’єктів поводження з твердими побутовими відходами, в тому числі розміщення полігонів твердих побутових відходів, об’єктів перероблення та сортування  ТПВ.

Громадські слухання відбудуться в приміщенні Великолюбінської школи мистецтв.

Просимо усіх небайдужих мешканців населених пунктів Великолюбінської селищної ради взяти участь у громадських слуханнях.