Городоцький район, Львівська область

Повідомлення про проведення громадських слухань проекту регуляторного акту “Правила благоустрою території населених пунктів Великолюбінської селищної ради Городоцького району Львівської області”

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160-IV, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань буде проведено громадські слухання проекту регуляторного акту “Правила благоустрою території населених пунктів Великолюбінської селищної ради Городоцького району Львівської області».

Розробник проекту - Великоюбінська селищна рада (смт.Великий Любінь, вул. Львівська, буд. 74  тел. (0231-24-299).

Громадські слухання відбудуться о 11.00 годині 27.08.2018р. в приміщенні Великолюбінської селищної ради, за адресою: Львівська обл., Городоцький р-н, смт.В.Любінь, вул.Львівська,74.