gov.ua
державні сайти України

Повідомлення про проведення громадських слухань проекту регуляторного акту “Правила благоустрою території населених пунктів Великолюбінської селищної ради Городоцького району Львівської області”

Дата: 16.08.2018 15:53

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160-IV, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань буде проведено громадські слухання проекту регуляторного акту “Правила благоустрою території населених пунктів Великолюбінської селищної ради Городоцького району Львівської області».

Розробник проекту - Великоюбінська селищна рада (смт.Великий Любінь, вул. Львівська, буд. 74  тел. (0231-24-299).

Громадські слухання відбудуться о 11.00 годині 27.08.2018р. в приміщенні Великолюбінської селищної ради, за адресою: Львівська обл., Городоцький р-н, смт.В.Любінь, вул.Львівська,74.