gov.ua
державні сайти України

Дата: 31.08.2018 14:23

Шановні мешканці та гості, у зв’язку з наближення сезону осінньо-польових робіт та впорядкування присадибних ділянок Великолюбінська селищна рада інформує, про те, що у відповідності до норм чинного законодавства України, зокрема Закону України «Про охорону земель», Земельного кодексу України, Закону України «Про рослинний світ» та Закону України “Про охорону атмосферного повітря”

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

СПАЛЮВАТИ СУХУ РОСЛИННІСТЬ ТА ЇЇ ЗАЛИШКИ!

Винні у вчиненні даного порушення особи несуть відповідальність передбачену ст.77-1, ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З огляду на вищенаведене просимо не спалювати суху рослинність (в т.ч. траву, бур’ян), оскільки дані дії чинять шкоду навколишньому середовищу, здоров’ю людей та можуть призвести до нещасних випадків, займання будівель, споруд і.т.д.