Дата: 10.10.2018 10:50

Матеріали конкурсу на заміщення посади директора КНП «АЗПСМ Великолюбінської селищної ради» Городоцького району Львівської області:

ПРОТОКОЛ №1 засідання конкурсної комісії на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Великолюбінської селищної ради»Городоцького району Львівської області.

ПОДАННЯ щодо призначення на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Великолюбінської селищної ради» Городоцького району Львівської області.

Відеоматеріали засідання конкурсної комісії на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Великолюбінської селищної ради»Городоцького району Львівської області: