Ім`я дитини: вибрати поширене чи екзотичне?

Дата: 28.12.2018 12:11
Кількість переглядів: 1982

Фото без опису

У кожної людини є ім'я, яке дали йому при народженні. Кожне ім'я несе в собі певний зміст і, так чи інакше, впливає на характер людини. В давнину наші предки вважали, що від імені людини залежить вся його доля, і навіть у наші часи батьки, перш ніж дати ім'я дитині, ми намагаємось ретельно вивчити його значення.

Як правило, при виборі імені для дитини, батьки часто називають їх на честь родичів, видатних людей і навіть на честь богів.

Які ж саме імена для діток були обрані на Львівщині протягом 2018 року:

Найпоширеніші імена, які надавались дітям при державній реєстрації народження  у 2018 році:

чоловічі Максим, Матвій, Давид, Артем, Олександр, Владислав, Данило, Дем’ян, Назар, Дмитро.

жіночі – Анастасія, Софія, Анна, Вероніка, Діана, Вікторія, Мілана,  Злата, Соломія, Марія.

Рідковживані імена які надавались дітям при  державній реєстрації народження  протягом 2018 року (станом на 13.12.2018):

чоловічі – Йосип, Лука, Едгар, Мефодій, Дарій, Кирило, Северин, Устим, Енвер.

жіночі – Іларія, Патриція, Стефанія, Квітка, Елеонора, Амелія, Ванесса, Мотря, Барбара.

Також, цікавими були і такі екзотичні імена:

жіночі - Орхідея, Лейла, Меліса, Мілада, Оріана,  Неоніла,  Лама, Мілада.

чоловічі – Мурат, Тамерлан,  Рувим, Алан, Ельдар, Аслан, Самір, Ліам, Кларенс,  Кайлас.