Городоцький район, Львівська область

ПІДПАЛ СУХОЇ ТРАВИ ПРИЗВОДИТЬ ДО ЗГУБНИХ НАСЛІДКІВ!

Увага!!!

В осінній та весняний період люди починають господарювати на городах, подвір’ях, прилеглих територіях. І нажаль, часто таке прибирання завершується спалюванням залишків листя, сухої трави, і часто – навіть різного сміття, що завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей, а й може перерости у неконтрольоване горіння, загрожувати знищенню будівель та споруд житлового сектора.

Відповідно до Ст.77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, випалювання сухої природної рослинності або її залишків без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170-340грн.) і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1190грн.).

Великолюбінська селищна рада закликає не спалювати суху траву та інформує про те, що за вчинення вищевказаних порушень винні особи будуть притягнуті до відповідальності.