gov.ua
державні сайти України

Виробнича нарада на об'єкті будівництва «Створення сучасного центру культури, дозвілля і мистецтв Великолюбінської ОТГ Городоцького району Львівської області»

Дата: 04.08.2020 12:01

04.08.2020 у с.Завидовичі на об’єкті «Створення сучасного центру культури, дозвілля і мистецтв Великолюбінської ОТГ Городоцького району Львівської області» відбулася виробнича нарада за участі:

• виконавця робітТзОВ ВКП «Спортавто»;
  • інженерів технічного нагляду;
  • авторського нагляду.

Оглянувши будівельний майданчик та проаналізувавши темпи робіт на кожній ділянці, сумісно із фахівцями компанії ТзОВ ВКП «Спортавто» було виокремлено пріоритетні задачі на будівництві на найближчий час та складено графік робіт.

Коротка довідка по об’єкту:

«Створення сучасного центру культури, дозвілля і мистецтв Великолюбінської ОТГ Городоцького району Львівської області» – проєкт регіонального розвитку, що реалізовується за рахунок коштів, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – ­ Підтримка регіональної політики України та коштів з місцевого бюджету.

Загальна кошторисна вартість проєкту:    27 583 004,00 грн

Планова здача об’єкту в експлуатацію:      2021 рік