gov.ua
державні сайти України

Виробнича нарада на об'єкті будівництва «Реконструкція спортивного майданчика в с.Завидовичі (на території школи) Городоцького району Львівської області під спортивний майданчик із штучним покриттям»

Дата: 04.08.2020 12:08

04.08.2020 р. групою у складі голови Великолюбінської селищної ради Й. Фабриги та представників виконавчого комітету оглянуто виконання будівельних робіт по об’єкту «Реконструкція спортивного майданчика в с.Завидовичі (на території школи) Городоцького району Львівської області під спортивний майданчик із штучним покриттям».

На даному етапі реконструкції вже облаштовано стовпці огорожі, вимощено бордюрами периметр майданчика, а також підготовлено базовий шар під штучне покриття.

Коротка довідка по об’єкту:

«Реконструкція спортивного майданчика в с.Завидовичі (на території школи) Городоцького району Львівської області під спортивний майданчик із штучним покриттям» – проєкт, що реалізується за кошти місцевого бюджету.

Загальна кошторисна вартість проєкту:    1 565 605,00 грн

Планова здача об’єкту в експлуатацію:      2021 рік