До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Дата: 09.11.2020 16:00

Відповідно до Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень та у зв’язку із веденням Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, виконавчий комітет Великолюбінської селищної ради повідомляє про те, що громадянам, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті селищної ради необхілно щорічно в термін з 1 листопада по 30 грудня поточного року проходити перереєстрацію.

У зв’язку із підготовкою до проходження щорічного періоду перереєстрації, з метою з’ясування питань щодо облікових справ та встановлення законних підстав подальшого перебування на квартирному обліку, просимо в зазначений термін, прибути особисто до селищної ради (смт.Великий Любінь вул.Львівська, 74) та поновити документи власної облікової справи.

Громадяни, які своєчасно не поновили документи облікових справ не вважатимуться такими, що потребують надання житлових приміщень та будуть зняті з квартирного обліку автоматично.

Перелік документів:

Довідка про реєстрацію місця проживання;

Копії паспортів всіх повнолітніх членів родини (1,2 та всі сторінки з відмітками про реєстрацію);

Копія свідоцтв про народження неповнолітніх дітей – членів сім'ї заявника;

Довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру відносно всіх членів сім’ї заявника, в тому числі і неповнолітніх;

Довідка про те, чи перебувають члени сім’ї заявника на квартирному обліку за місцем праці (навчання), вказати місце роботи, займана посада);

Копії документів, що підтверджують право громадянина та членів його сім’ї на надання пільг;

Копія свідоцтва про шлюб чи його розірвання;

Для пенсіонерів – копія пенсійного посвідчення;

Медичний висновок лікарсько-консультативної комісії (ЛКК), якщо в особи наявна тяжка форма хронічного захворювання;

Акт обстеження житлових умов.