Дата: 03.03.2021 11:17

18 лютого 2021 року під час сесії Львівської обласної ради було затверджено проєкт Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки (далі – Комплексна програма) https://loda.gov.ua/agr_prohramy , головним завданням якої є реалізація системи економічних і організаційних заходів щодо підтримки мікро- та малих сільськогосподарських виробників для сприяння підвищенню їх продуктивності, дохідності, модернізації, диверсифікації сільськогосподарської діяльності, нарощенню доданої вартості, використанню інноваційних каналів просування продукції, доступу до фінансів тощо, з пріоритетністю на реалізацію можливостей молоді, учасників ООС (АТО), жінок у веденні господарств сімейного типу.
     Одним із напрямів Комплексної програми є «Фінансова підтримка фермерських господарств, засновниками яких є учасники АТО (ООС), у вигляді бюджетної субсидії на одиницю сільськогосподарських угідь».

Враховуючи вищезазначене, просимо зацікавлених осіб звертатися до Великолюбінської селищної ради.