Дата: 05.02.2018 20:20

Фото без описуРіздвяні свята в Україні завжди було прийнято зустрічати особливо, дотримуючись безлічі традицій. Так 28.01.2018 року Давидівська об’єднана територіальна громада радо приймала гостей зі всієї Львівської області. В цей чудовий зимовий день відбувся "Різдвяний фестиваль колядок серед громад", участь в якому взяли представники 8 громад: Жовтанецької, Новострілищанської, Щирецької, Ходорівської, Судововишнянської, Тростянецької, Великолюбінської та господарів свята. Відкривав фестиваль - голова Давидівської ОТГ Володимир Керницький. Програма свята включала виконання колядок, щедрівок, віншувань, а також святкування Меланки. Чудову атмосферу свята яскраво доповнювали веселі танці.

Великолюбінську громаду представив - дитячий хор Великолюбінської дитячої школи мистецтв. Керівник - Паньків Ольга Іванівна.
"Щедрик".

Громада Великолюбінської ОТГ висловлює щиру подяка керівництву Давидівської ОТГ за теплу зустріч, гостинність, частування та гарний настрій!