Дата: від до Скинути

Футбольний турнір імені Ярослава Дмитрасевича - заслуженого тренера України, майстра спорту

25 березня, на майданчику із штучним покриттям в смт. Великий Любінь розпочався футбольний турнір імені Ярослава Дмитрасевича - заслуженого тренера України, майстра спорту. Зі словами привітань виступили: Ярослав Дмитрасевич, голова Городоцького райдержадміністрації Володимир Ременяк та голова Великолюбінської селищної ради об'єднаної територіальної громади Йосиф Фабрига.

17:04 26.03.2018

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого о 14.00 год. на площі біля пам'ятника Тарасу Шевченку смт. Великий Любінь відбувся захід з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

15:56 23.02.2018

Різдвяні свята в Україні завжди було прийнято зустрічати особливо, дотримуючись безлічі традицій. Так 28.01.2018 року Давидівська об’єднана територіальна громада радо приймала гостей зі всієї Львівської області. В цей чудовий зимовий день відбувся "Різдвяний фестиваль колядок серед громад", участь в якому взяли представники 8 громад: Жовтанецької, Новострілищанської, Щирецької, Ходорівської, Судововишнянської, Тростянецької, Великолюбінської та господарів свята. Відкривав фестиваль - голова Давидівської ОТГ Володимир Керницький. Програма свята включала виконання колядок, щедрівок, віншувань, а також святкування Меланки. Чудову атмосферу свята яскраво доповнювали веселі танці.

20:20 05.02.2018