15 Листопада, 2018 р., 15:19
Минулого місяця повернувся з АТО. Чи я маю я право за земельну ділянку?

06 Листопада, 2018 р., 10:04
Доброго дня, пане Міністре. Ми чекаємо через 6 місяців на первістка. Просимо Вас детально пояснити процедуру реєстрації. Бо від батьків допомоги не багато – все з їхнього часу змінилося, а друзі всі говорять по-різному. Дякую.
06 Листопада, 2018 р., 09:56
На кладовищі смт Великий Любінь відбулась урочиста академія з нагоди освячення пам'ятної дошки "Борцям за волю України" до 100-річчя ЗУНРУ, в рамках проекту "Відновлені імена героїв"
04 Листопада, 2018 р., 09:51
В Малому Любені відбувся пам'ятний захід з нагоди 70 річниці з дня загибелі Зиновія Тершаковця