Городоцький район, Львівська область

Дата створення: 15:39 23.02.2018

Шановні батьки!

Дата створення: 20:20 05.02.2018

Різдвяні свята в Україні завжди було прийнято зустрічати особливо, дотримуючись безлічі традицій. Так 28.01.2018 року Давидівська об’єднана територіальна громада радо приймала гостей зі всієї Львівської області. В цей чудовий зимовий день відбувся "Різдвяний фестиваль колядок серед громад", участь в якому взяли представники 8 громад: Жовтанецької, Новострілищанської, Щирецької, Ходорівської, Судововишнянської, Тростянецької, Великолюбінської та господарів свята. Відкривав фестиваль - голова Давидівської ОТГ Володимир Керницький. Програма свята включала виконання колядок, щедрівок, віншувань, а також святкування Меланки. Чудову атмосферу свята яскраво доповнювали веселі танці.