Працівники апарату та виконавчих органів Великолюбінської селищної ради
1. АПАРАТ ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
1. Керівництво виконавчого комітету Великолюбінської селищної ради
1.1. Фабрига Йосиф Ярославович – селищний голова
1.2. Гелеш Галина Михайлівна – секретар ради
1.3. Тимо Андрій Степанович – перший заступник селищного голови
1.4. Стахів Павло Степанович – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
1.5. Грициняк Тетяна Вікторівна – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету
1.6. Білик Юлія Леонідівна – староста Завидовицького старостинського округу
1.7. Кусій Ірина Володимирівна – староста Коропузького старостинського округу
2. Відділ бухгалтерського обліку та звітності
2.1. Щепілкіна Галина Володимирівна – начальник відділу-головний бухгалтер
2.2. Фещин Марія Володимирівна – спеціаліст І категорії
2.3. Лисейко Оксана Володимирівна – головний спеціаліст
2.4. Кулеба Ольга Богданівна – головний спеціаліст
2.5. Михаленич Наталія Любомирівна – головний спеціаліст
2.6. Терлецька Тереза Романівна – головний спеціаліст
2.7. Процах Галина Григорівна – спеціаліст І категорії
3. Відділ з питань житлово-комунального господарства, ЦВН, НС, ОПНС, благоустрою, інфраструктури та земельних відносин
3.1. Білик Іван Іванович – начальник відділу
3.2. Качай Оксана Володимирівна – головний спеціаліст
3.3. Богоніс Люся Василівна – старший інспектор
3.4. Миськів Галина Михайлівна – завідувач військово-облікового столу
3.5. Медведчук Уляна Іванівна – спеціаліст І категорії з питань цивільного захисту
4. Відділ з гуманітарних питань
4.1. Дудок Тетяна Володимирівна – в. о. начальника відділу, головний спеціаліст
4.2. Сильвестер Володимир Богданович – головний спеціаліст
4.3. Штельма Ірина Петрівна – головний спеціаліст
4.4. Мартиняк Зоряна Ярославівна - спеціаліст І категорії
5. Відділ з питань соціального захисту населення
5.1. Фостяк Ірина Богданівна – начальник відділу
5.2. Баб'як Галина Володимирівна – головний спеціаліст
5.3. Процайло Уляна Петрівна – спеціаліст І категорії
6. Відділ документообігу та діловодства
6.1. Гавриляк Ганна Володимирівна – начальник відділу
6.2. Мазурек Любов Іванівна - діловод
6.3. Ковалик Катерина Андріївна - діловод
7. Відділ організації надання адміністративних послуг
7.1. Войтко Оксана Станіславівна - в. о. начальника відділу-державний реєстратор
8. Сектор містобудування та архітектури
8.1. Лаврик Наталія Тарасівна - завідувач сектору-головний архітектор
9. Сектор правової роботи
9.1. Юрчак Юліан Юрійович - завідувач сектору
9.2. Хома Віра Андріївна - головний спеціаліст
2. ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Цекот Марія Богданівна - начальник відділу
Круковська Галина Петрівна - головний спеціаліст
Качур Марія-Ярина Орестівна - спеціаліст І категорії
3. СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Лисак Світлана Іванівна - начальник служби
Дишник Оксана Іванівна - спеціаліст І категорії