Великолюбінська громада
Городоцький район, Львівська область

Працівники Великолюбінської селищної ради

Апарат управління Великолюбінської селищної ради

  1. Фабрига Йосиф Ярославович – селищний голова.
  2. Михаленич Марія Богданівна – перший заступник.
  3. Дунас Роман Теодозійович – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету.
  4. Гелеш Галина Михайлівна – секретар селищної ради.
  5. Грициняк Тетяна Вікторівна – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.
  6. Ярка Василь Миколайович – в.о. старости.
  7. Ковалик Катерина Андріївна – діловод.
  8. Юрчак Юліан Юрійович – спеціаліст І категорії (юрист).

Відділ фінансів, обліку та звітності

  1. Щепілкіна Галина Володимирівна – начальник відділу – головний бухгалтер.
  2. Круковська Галина Петрівна – спеціаліст І категорії (фінансист).
  3. Фещин Марія Володимирівна – спеціаліст І категорії (по бухгалтерському обліку).
  4. Лисейко Оксана Володимирівна - спеціаліст І категорії (по бухгалтерському обліку).
  5. Мазурек Любов Іванівна – інспектор.

Відділ з питань житлово-комунального господарства, архітектури, ЦВН, НС, ОПНС, благоустрою, інфраструктури та земельних відносин

  1. Качай Оксана Володимирівна – спеціаліст І категорії (землевпорядник).
  2. Ступка Ярослава Михайлівна - спеціаліст І категорії (землевпорядник).

Військово-облікове б'юро

  1. Миськів Галина Михайлівна – завідувач військово-облікового столу.
  2. Богоніс Люся Василівна - завідувач військово-облікового столу.

Відділ з економічного розвитку торгівлі та інвестицій

  1. Бенч Віталій Володимирович – начальник відділу.
  2. Кулеба Ольга Богданівна – спеціаліст.

Відділ гуманітарних питань, сім’ї, молоді та спорту

  1. Шльомська Оксана Олесівна – начальник відділу.
  2. Лущик Зоряна Юріївна – спеціаліст.
  3. Сильвестер Володимир Богданович – спеціаліст.
  4. Михаленич Наталія Любомирівна – спеціаліст І категорії (по бухгалтерському обліку).
  5. Терлецька Тереза Романівна - спеціаліст І категорії (по бухгалтерському обліку).
  6. Процах Галина Григорівна спеціаліст І категорії (по бухгалтерському обліку).

Інші працівники

  1. Яремчук Євген Євгенович – завідувач господарством.
  2. Голубець Людмила Володимирівна – прибиральник службових приміщень.